1 700 ₴
1 581 ₴
Показати оптові ціниГарантія на світильник 12 місяців!
Спектр випромінювання лампи: 70% червоного 660nm/20% синього 440nm/10% інші спектри.
Лампа складається з:
Фітолампа випромінює специфічний спектр світла, що складається з двох піків full spectrum 380nm-840nm, які максимально впливають на процес фотосинтезу, що в кінцевому підсумку стимулює ріст і розвиток рослин від побоювання до цвітіння й утворення плодів! Це додаткове джерело світла є дуже складною технологією, але попри всю свою складність вона винятково проста в експлуатації.
Фітолампу рекомендується використовувати для освітлення молодих рослин під час набирання зеленої маси, ідеально підходить для вирощування розсади, стимуляції розвитку молодих пагонів, а також досвітки домашніх рослин у разі браку світла (наприклад, осінньо-зимовий період, коли день стає коротшим)
Рекомендується використовувати для:
- освітлення теплиць (рекомендовано використовувати на 4-6 м²);
- для гроубоксів (0.25 - 0.5 м2);
- вирощування міцної, стійкої розсади;
- досвітки дорослих рослин.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Споживана потужність | 100 Вт |
| Кількість світлодіодів | 2 шт. |
| Спектр світіння | Мультиспектр |
| Термін служби | 30000 годин |
| Світловий потік | 20000 лм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 200 мм |
| Кут розсіювання | 60 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга живлення | 220 В |
| Матеріал підкладки | Алюміній |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 120 мм |