130 ₴
COB світлодіод потужністю 50 Вт, з вбудованим драйвером для живлення від мережі змінної напруги 220 В.
Світлодіод має світлову температуру 3000К, та спектр, оптимальний для фотосинтезу, забезпечуючи рослинам необхідне світло для здорового росту та розвитку.
Світлодіод під'єднується безпосередньо в мережу 220 В. Драйвер уже змонтований на плату світлодіода.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Світлодіодний модуль |
| Кількість кольорів | 1 |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Кут свічення | 140 град. |
| Напруга | 220 В |
| Максимальна потужність | 50 Вт |
| Світловий потік | 6000 лм |
| Колірна температура | 3000K |
| Габарити | |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга живлення | 220 В |
| Матеріал підкладки | Алюміній |
| Спектр світіння | 3000К-3200К |
| Споживана потужність | 50 Вт |
| Термін служби | 50000 час |