



690 ₴
621 ₴
Показати оптові ціниГарантія на світильники 12 місяців!
Лампа складається з:
За потреби може бути встановлена лінза.
У разі розміщення лампи на висоті 60 см, площа засвічення буде 1,44 м2 (1,2 м*1,2 м).
Фітолампа випромінює специфічний спектр світла, що складається з двох піків full spectrum 380nm-840nm, які максимально впливають на процес фотосинтезу, що в кінцевому підсумку стимулює ріст і розвиток рослин від побоювання до цвітіння й утворення плодів! Це додаткове джерело світла є дуже складною технологією, але попри всю свою складність вона винятково проста в експлуатації.
Фітолампу рекомендується використовувати для освітлення молодих рослин під час набирання зеленої маси, ідеально підходить для вирощування розсади, стимуляції розвитку молодих пагонів, а також досвітки домашніх рослин у разі браку світла (наприклад, осінньо-зимовий період, коли день стає коротшим)
Рекомендується використовувати для:
- досвітки кімнатних рослин
- вирощування міцної, стійкої розсади
- досвітки дорослих рослин
- гідропоніки та гроубоксів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Споживана потужність | 50 Вт |
| Кількість світлодіодів | 100 шт. |
| Спектр світіння | Мультиспектр |
| Термін служби | 50000 годин |
| Світловий потік | 5000 лм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга живлення | 220 В |
| Матеріал підкладки | Алюміній |
| Потужність | 50Вт |