


260 ₴
Показати оптові ціниДжерело живлення (драйвер) у корпусі, розрахований на послідовне під'єднання від 10 до 18 світлодіодів потужністю 3 Вт.
Стабілізований струм на виході 600mA.
Вихідна напруга 30-60 В (встановлюється автоматично залежно від кількості світлодіодів у ланцюзі).
Напруга живлення 190-265В.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга живлення | 220В |
| Вихідний стабілізований струм | 600 mA |
| Вихідна напруга | 30-60 У |
| Кількість світлодіодів в ланцюзі | 10-18*3Вт шт |
| Гальванічна розв'язка від мережевої напруги | Є |
| Захист від обриву ланцюга навантаження | Є |
| Захист від короткого замикання в ланцюзі навантаження | Є |
| Ступінь захисту | ІР00 |
| Габаритні розміри: | 116*45*28 мм |