



190 ₴
Показати оптові ціниДжерело живлення (драйвер) у пластиковому корпусі, розрахований на послідовне під'єднання від 6 до 10 світлодіодів потужністю 3 Вт.
Стабілізований струм на виході 600mA.
Вихідна напруга 18-34 У (встановлюється автоматично залежно від кількості світлодіодів у ланцюгу).
Напруга живлення 190-265В.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга живлення | 220В |
| Вихідний стабілізований струм | 600 mA |
| Вихідна напруга | 18-34 В |
| Кількість світлодіодів в ланцюзі | 6-10*3Вт шт |
| Гальванічна розв'язка від мережевої напруги | Є |
| Захист від обриву ланцюга навантаження | Є |
| Захист від короткого замикання в ланцюзі навантаження | Є |
| Ступінь захисту | ІР00 |
| Габаритні розміри: | 70*34*26мм |