95 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
Світлодіод потужністю 50 Вт, холодне біле світло, призначений для зовнішнього та внутрішнього освітлення будівель.
Світлодіод під'єднується в мережу 220 В через драйвер. Напруга живлення 32-34 В, струм до 1500 мА.
Встановлюється в прожектора або на потужні радіатори, які слугують тепловідведенням і не дають світлодіоду перегріватися.
Матеріал підкладки — мідь.
Кількість кристалів — 50 штук.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Epileds |
| Країна виробник | Китай |
| Кут свічення | 120 град. |
| Максимальна потужність | 50 Вт |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Габарити | |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір кристалів | 30*30 mill |
| Напруга живлення | 32-34 Вольт |
| Споживаний струм | 1500 mA |
| Матеріал підкладки | Мідь |
| Спектр світіння | 6000К-6500К |
| Споживана потужність | 50 Вт |
| Термін служби | 50000 час |
| Тип | Світлодіодний модуль |
| Тип освітлення | Світлодіодна матриця |
| Основні | |
| Потужність | 50.0 |