

70 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
Світлодіод потужністю 30 Вт, холодне біле світло, призначений для зовнішнього та внутрішнього освітлення будівель.
Світлодіод під'єднується безпосередньо в мережу 220 В. Драйвер уже змонтований на плату світлодіода.
Встановлюється в прожектора або на потужні радіатори, які слугують тепловідведенням і не дають світлодіоду перегріватися.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Напруга | 220 В |
| Виробник | Epileds |
| Світловий потік | 3000 лм |
| Кількість світлодіодів | 100 шт. |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Країна виробник | Китай |
| Кут свічення | 120 град. |
| Тип з'єднання | 2 дротове |
| Тип | Світлодіодний модуль |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Габарити | |
| Висота | 2 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Спектр світіння | 6000К-6500К |
| Матеріал підкладки | Алюміній |
| Напруга живлення | 220 В |
| Споживана потужність | 30 Вт |
| Термін служби | 50000 час |