12 250 ₴
9 800 ₴
Фітолампа Quantum board на фірмових світлодіодах Samsung lm281b+ потужністю 360W (реальної потужності).
Зробимо додаткову знижку при замовленні у Вайбер/Телеграм/По телефону.
Технічні характеристики:
| Розмір лампи | 590*700*70 мм |
| Ідеальна площа боксу |
1000*1000 мм 1000*1200 мм |
| Реальна потужність | 360 Вт |
| PPFD | 980 μmol/m2/sek |
| Світлова ефективність | 200 Лм/Вт |
| Світлодіоди | Samsung lm281b+ |
| Термін служби | 70 000 годин |
| CRI | >90 |
"Забудьте про складні системи вентиляції" — Quantum Board 360W виділяє значно менше тепла, що дозволяє використовувати простіші й тихіші вентилятори у вашому гроубоксі.
"Інвестиція, що окупається" — Завдяки економії електроенергії та відсутності потреби щороку купувати нові лампи, Quantum Board повністю окупає себе за 1.5–2 роки експлуатації.
"Здоровіші рослини" — На відміну від "пустого" світла ДНаТ, діоди Samsung lm281b+ імітують природне сонячне світло, що запобігає витягуванню рослин та робить їх міцнішими.
"Тиша у вашому домі" — Лампа працює абсолютно безшумно, без гудіння трансформаторів та вібрації вентиляторів охолодження.
Світлодіоди:
Лампа повністю готова до використання.
Маєте питання - звертайтесь, проконсультуємо.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Споживана потужність | 360 Вт |
| Кількість світлодіодів | 1632 шт. |
| Спектр світіння | Широкий спектр |
| Термін служби | 70000 годин |
| Світловий потік | 74000 лм |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Довжина | 700 мм |
| Кут розсіювання | 140 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал підкладки | Алюміній |