530 ₴
365,70 ₴
Реле захисту від перепадів напруги з контролем струму модель :
TOMZN TOVPD1-40-VA (на 4 кнопки)
Розроблено для захисту електрообладнання від стрибків напруги у електромережі. Має безліч корисних налаштувань.
У наявності, швидка відправка.
Легкий монтаж на DIN рейку.
Функція захисту (відключення навантаження) автоматично активуєтеся у разі відхилення параметрів напруги або навантаження від заданих вами.
Щойно напруга перевищить або буде нижче за заданий діапазон - він автоматично відключиться, щоб захистити ваше обладнання.
Після повернення параметрів напруги до норми відновлення енергопостачання відбувається із затримкою яку можна регулювати - для захисту обладнання яке потребує певну паузу для повторного запуску.
Функції:
1. Захист від перенапруги
2.Захист від зниженої напруги
3. Захист від перевантаження по струму (регулюється від 1 до 40А)
4. Автоматичне відновлення
5. Відображення напруги (вимірювання напруги)
6. Відображення струму (вимірювання струму)
7. Можливість калібрування напруги: напруга +/- 9,9%
8. Можливість калібрування струму: струм +/- 9,9%
9. Можливість встановити час відновлення живлення у випадку спрацювання по напрузі: час від 1 до 500 секунд
10. Можливість встановити час відновлення живлення у випадку спрацювання по струму: час від 1 до 500 секунд
11. Можливість встановити час спрацювання захисту по вольтажу або струму: час від 0,1 до 30 секунд
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TOMZN |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість розмикальних контактів | 1 шт. |
| Кількість замикаючих контактів | 1 шт. |
| Час спрацьовування | 0.01 сек |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Дисплей | Так |
| Індикація | Цифрова |
| Колір світлодіода | Червоний |
| Маса | 300 г |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Термін служби | 5 років |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Нове |
| Код запчастини | TOVPD1-40 |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 1 |
| Номінальний струм | 40 А |
| Максимальний струм | 40 А |
| Номінальна напруга котушки | 230 В |
| Номінальна робоча напруга постійного струму | 230 В |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Мінімальна напруга спрацьовування | 140 В |
| Максимальна напруга спрацьовування | 300 В |
| Максимальна потужність | 8000 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 68 мм |
| Висота | 86 мм |
| Ширина | 38 мм |