890 ₴
863,30 ₴
Показати оптові ціниФітолампа на світлодіоді Samsung LM283B+ 3500K + 660nm пропонує збалансоване поєднання теплого білого світла (3500K) і добре виділеного червоного 660 nm. Це поєднання охоплює ключові діапазони, необхідні рослинам для повноцінного фотосинтезу та здорового розвитку на різних етапах вирощування (особливо цвітіння та плодоношення).
Samsung LM283B 3500K+660 nm – це універсальний вибір для різних культур, від кімнатних квітів до професійного вирощування овочів та фруктів. Поєднання теплого білого спектру та повного діапазону світла дозволяє отримати здорові, міцні рослини та високі врожаї практично в будь-яких умовах.
Ідеальний для професійного освітлення теплиць в осінньо весняний період, а також для освітлення домашніх рослин, для їх нормального росту і розвитку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Споживана потужність | 50 Вт |
| Кількість світлодіодів | 48 шт. |
| Спектр світіння | Мультиспектр |
| Термін служби | 50000 годин |
| Світловий потік | 6500 лм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кут розсіювання | 140 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга живлення | 220 В |
| Матеріал підкладки | Алюміній |
| Потужність | 50Вт |