3 999 ₴
3 759,06 ₴
Показати оптові ціни
Фітолампа Quantum board на фірмових світлодіодах Samsung lm281b+ потужністю 120W.
Технічні характеристики:
| Розмір лампи | 320*330*50 мм |
| Ідеальна площа боксу |
600*600 мм 700*700 мм
|
| Реальна потужність | 120 Вт |
| PPFD | 1015 μmol/m2/sek |
| Світлова ефективність | 200 Лм/Вт |
| Світлодіоди | Samsung lm281b+ |
| Термін служби | 70 000 годин |
| CRI | >88 |
Світлодіоди:
- Samsung LM281B+ 3000К теплий білий — 272 шт.
- Samsung LM281B+ 5000К холодний білий — 136 шт.
- 660nm (червоний) — 32 шт.
- UV — 52 шт.
- IR — 16 шт.
Лампа повністю готова до використання.
Маєте питання - звертайтесь, проконсультуємо.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Споживана потужність | 150 Вт |
| Кількість світлодіодів | 508 шт. |
| Спектр світіння | Мультиспектр |
| Термін служби | 70000 годин |
| Світловий потік | 24000 лм |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Довжина | 330 мм |
| Кут розсіювання | 140 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга живлення | 220 В |
| Матеріал підкладки | Алюміній |
| Висота | 50 мм |
| Ширина | 320 мм |