1 100 ₴
Високоякісний ультрафіолетовий світильник зі спетром 395 nm потужністю в 50 Ватт.
Гарантія на світильники 12 місяців!
Лампа складається з:
1. Светодиод 50Вт/220В,395 nm.
2. Алюмінієвого радіатора
3. Вентилятор
4. Блок живлення для вентилятора
5. Кабель (2 метри) з вилкою
6. Підвіс на тросах із карабіном.
7. Скляна лінза з відбивачем і кріпленням.
Інтенсивність світла з лінзою удвічі вища.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Споживана потужність | 50 Вт |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Термін служби | 50000 годин |
| Світловий потік | 5000 лм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 100 мм |
| Кут розсіювання | 60 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга живлення | 220 В |
| Матеріал підкладки | Алюміній |