1 550 ₴
1 395 ₴
Показати оптові ціни
Лінійний led-світильник на оригінальних світлодіодах Samsung lm281b — ідеальний помічник в осінньо-зимовий період, які чудово себе зарекомендували в рослинності.
Ідеально підходить як для досвічення рослин (розсади, квітів, цитрусових, зелені тощо) так і для використання як основного освітлення в теплицях, зимових садах, для гідропоніки та стелажів.
У лампі скомбіновані світлодіоди Samsung з температурою світіння 3000К+5000К, а також червоні світлодіоди 660nm (Deep Red)+ інфрачервоні — 730nm + ультрафіолетові 395nm.
Технічні характеристики:
| Розмір лампи | 600*40*40 мм |
| Площа покриття лампою | 800*400 мм |
| Реальна потужність | 30 Вт |
| Світлова ефективність | 200 Лм/Вт |
| Світловий потік | до 6000 Лм |
| Світлодіоди | Samsung lm281b+ |
| CRI | >88 |
Лампа повністю готова до використання.
Є також модель потужністю 60 ватт. Довжиною 1200 мм.
При потребі може бути додатково укомплектована підвісами(в комплекті не йдуть).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Україна |
| Споживана потужність | 30 Вт |
| Кількість світлодіодів | 62 шт. |
| Спектр світіння | Мультиспектр |
| Термін служби | 70000 годин |
| Світловий потік | 6000 лм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 600 мм |
| Кут розсіювання | 140 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга живлення | 220 В |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Довжина, мм | 600 |