10 500 ₴
10 185 ₴
Характеристики:
Світлодіоди:
- Блок живлення Mean Well XLG-240-H-AB: Надійний та стабільний компонент з димером у комплекті! Це дає вам повний контроль над інтенсивністю світла на різних етапах росту.
- Ефективне активне охолодження: На лампі встановлено 2 потужні кулери по 120 мм, що підтримують її температуру всього 33°C при повній потужності. Це не лише збільшує ефективність лампи на 35%, а й подовжує її ресурс у 4 рази!
Маєте запитання або бажаєте дізнатися більше? Звертайтесь!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Споживана потужність | 240 Вт |
| Кількість світлодіодів | 576 шт. |
| Спектр світіння | Широкий спектр |
| Термін служби | 70000 годин |
| Світловий потік | 60000 лм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 600 мм |
| Кут розсіювання | 140 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга живлення | 220 В |
| Матеріал підкладки | Алюміній |
| Висота | 63 мм |
| Ширина | 200 мм |