9 400 ₴
8 999 ₴
Показати оптові ціниГарантія на світильник 12 місяців!
Фітолампа Quantum board на фірмових світлодіодах Samsung lm301h потужністю 240W.
Світлодіоди:
- Samsung lm301h- 3000 К теплий білий — 496 шт.
- 660nm (червоний) — 64 шт.
- UV (ультрафіолет, збільшує швидкість дозрівання й кількість поживних речовин у рослині) — 8 шт.
- IR (ІК, складається з теплих хвиль, корисний під час цвітіння рослини) — 8 шт.
64 шт 660nm(Deep Red)+8шт 730nm(IR) +8шт 390nm(UV).
Заміри на дистанції — 26 см:
PPFD - 2 220 μmol/m2/sek
E - 430 W/m
Lux- 145 000 lx
Розмір лампи 600*188*63 мм
Потужність 240 Вт
Оригінальні світлодіоди SAMSUNG lm301h
Блок живлення Mean Well XLG-240-H-AB(Димається, димер у комплекті)
Активне охолодження. На лампі встановлено 2 кулери по 120 мм
Рівень шуму <15 dB;
4 роз'єми Molex
CRI : >88
Вага лампи — 6 кг
У комплекті підвіс
Температура цієї лампи за 240W — 33 °C (з активним охолодженням ефективність лампи зростає на 35%)
Ресурс лампи збільшитиметься вчетверо! На виході ми отримуємо якісне світло та холодну лампу, яка слугуватиме вам понад 5 років за потужності 240W.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Споживана потужність | 240 Вт |
| Виробник | Samsung |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Довжина | 600 мм |
| Термін служби | 70000 годин |
| Кількість світлодіодів | 288 шт. |
| Спектр світіння | Широкий спектр |
| Кут розсіювання | 140 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга живлення | 220 В |
| Матеріал підкладки | Алюміній |
| Висота | 63 мм |
| Ширина | 188 мм |