5 700 ₴
5 472 ₴
Фітолампа Quantum board на фірмових світлодіодах Samsung lm281b+ потужністю 200W.
Технічні характеристики:
| Розмір лампи | 450*330*50 мм |
| Ідеальна площа боксу |
700*700 мм 800*800 мм 900*900 мм |
| Реальна потужність | 200 Вт |
| PPFD | 1041 μmol/m2/sek |
| Світлова ефективність | 200 Лм/Вт |
| Світлодіоди | Samsung lm281b+ |
| Термін служби | 70 000 годин |
| CRI | >88 |
Світлодіоди:
- Samsung LM281B+ 3000К теплий білий — 408 шт.
- Samsung LM281B+ 5000К холодний білий — 204 шт.
- 660nm (червоний) — 48 шт.
- UV — 24 шт.
- IR — 78 шт.
Лампа повністю готова до використання.
Маєте питання - звертайтесь, проконсультуємо.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Споживана потужність | 200 Вт |
| Кількість світлодіодів | 762 шт. |
| Спектр світіння | Широкий спектр |
| Термін служби | 70000 годин |
| Світловий потік | 40000 лм |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Довжина | 450 мм |
| Кут розсіювання | 140 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал підкладки | Алюміній |