850 ₴
Показати оптові ціниВисокоякісний фітосвітильник зі зпетром світіння в діапазоні 440-450 nm(Royal Blue) потужністю в 50 Ватт для професійного вирощування рослин у тепличних комплексах, гроубоксах (розсаду, квіти, овочі тощо)
Застосовується для додаткового світла до основного.
Використовується як досвітка розсади в теплицях у комбінації з фітолампами повного спектра 380-840nm і фітолампами теплого білого світіння 3000 К, що гарантує інтенсивний вегетативний розвиток рослин.
Гарантія на світильники 12 місяців!
Під час використання як додаткове освітлення (тепліці) — ефективно додавати 1 лампа на 4-8 м2.
Під час використання як основне освітлення (гучнобокси) — ефективно додавати 1 лампа на 1 м2.
Лампа складається з:
1. Светодиод 50Вт/220В, 440-450nm, Royal Blue
2. Алюмінієвого радіатора
3. Вентилятор
4. Блок живлення для вентилятора
5. Кабель (2 метри) з вилкою
6. Підвіс на тросах із карабіном.
7. Скляна лінза з відбивачем і кріпленням.
У разі розміщення лампи без лінзи на висоті 60 см, площа засвічення буде 1,44 м2 (1,2 м*1,2м).
У разі розміщення лампи з лінзою на висоті 50 см, світловий круг діаметром 65 см, а на висоті 1 метр світлового кола з діаметром 1,3 метра.
Інтенсивність світла з лінзою удвічі вища.
Фітолампу рекомендується використовувати для освітлення молодих рослин під час набирання зеленої маси, ідеально підходить для вирощування розсади, стимуляції розвитку молодих пагонів, а також досвітки домашніх рослин у разі браку світла (наприклад, осінньо-зимовий період, коли день стає коротшим)
Можуть виготовити лампи будь-якої потужності під замовлення.
Рекомендується використовувати для:
- досвітки кімнатних рослин
- вирощування міцної, стійкої розсади
- досвітки дорослих рослин
- гідропоніки та гроубоксів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Споживана потужність | 50 Вт |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Спектр світіння | Синій |
| Термін служби | 50000 годин |
| Світловий потік | 5000 лм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 100 мм |
| Кут розсіювання | 60 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга живлення | 220 В |
| Матеріал підкладки | Алюміній |