



210 ₴
COB Фіто світлодіод потужністю 50 Вт, з вбудованим драйвером для живлення від мережі змінної напруги 220 В.
Світлодіод випромінює повний спектр довжиною хвилі 440-460nm, для інтенсивного вегетативного росту рослин (веги)/
Ідеальний для професійного освітлення теплиць в осінньо весняний період, а також для освітлення домашніх рослин, для їх нормального росту і розвитку.
При розміщенні на висоті 60 см площа засвітки буде 1,44 м2 (1,2 м*1,2 м).
Ефективне використання як основне освітлення 50 Вт на 1 м², як досвіток у теплиці 50 Вт на 6-8 м².
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність | 50 Вт |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Спектр світіння | Синій |
| Термін служби | 50000 годин |
| Світловий потік | 6000 лм |
| Довжина | 60 мм |
| Кут розсіювання | 140 град. |
| Напруга живлення | 220 В |
| Матеріал підкладки | Алюміній |