Спасибо за Ваш отзыв. Будем рады повторно с Вами сотрудничать!
Зі мною зв'язалися одразу після оформлення замовлення, відправлення товару теж було таким же оперативним. Товар повністю відповідав замовленню. В день прибуття товару мені передзвонили і довідались чи прийшов товар. В цілому співпрацею задоволений.
Рекомендую.
Спасибо за отзыв!
Будем рады снова сотрудничать с Вами!
Сделка прошла успешно, рекомендую!
Спасибо за отзыв!
Будем рады снова сотрудничать с Вами!
Хороший магазин рекомендую !!!!